o nas

ALMA

Specjalnością naszej firmy Alma jest kompleksowa obsługa klientów poszukujących lokali do prowadzenia działalności. Oferujemy przede wszystkim powierzchnie takie jak magazyny oraz biura do wynajęcia – Pruszcz Gdański oraz Gdańsk to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

Działamy w branży już od 1994 roku. Aktualnie dysponujemy kilkunastoma tysiącami metrów kwadratowych biur, pomieszczeń socjalnych, mieszkalnych, magazynów w kilku lokalizacjach. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. firmy spożywcze, elektroniczne, farmaceutyczne, reklamowe, budowlane, meblowe, informatyczne, mechaniczne, hurtownie farb i alkoholi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także skoncentrowaniu na indywidualnych potrzeb naszych klientów jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, jeżeli potrzebna jest odpowiednia przestrzeń. Jednocześnie stale prowadzimy nowe inwestycje, aby oferować naszym klientom nowe lokale na wynajem.

Alma – magazyny i biura do wynajęcia Gdańsk, Pruszcz Gdański – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

oferta B2B

ALMA

Nasze atuty to:

- bardzo dobre lokalizacje obiektów - w pobliżu obwodnic i autostrady,
- dostępność komunikacji miejskiej w pobliżu obiektów,
- odpowiednia liczba miejsc parkingowych,
- utrzymywanie obiektów w dobrym stanie technicznym i dbałość o przewidziane prawem przeglądy,
- doprowadzona do obiektów światłowodowa infrastruktura techniczna.

Posiadamy własną, doświadczoną ekipę adaptującą obiekty do potrzeb klientów.

historia

ALMA

Nasza firma Alma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku – od tego czasu oferujemy naszym klientom biura, lokalne mieszkalne oraz magazyny do wynajęcia. Pruszcz Gdański i Gdańsk to miejscowości, gdzie można skorzystać z naszych usług.

Początkowo w naszej ofercie znajdował się magazyn o powierzchni 3.000 m2 w gdańskiej dzielnicy Orunia, który przygotowaliśmy indywidualnie dla pierwszego z naszych klientów. W roku 2001 oddaliśmy do użytku 3.300 m2 powierzchni na biura i magazyny w tej samej lokalizacji.

5 lat później, w 2006 roku, do naszej oferty dołączyło 5 obiektów magazynowych w Pruszczu Gdańskim. W 2011 roku przygotowaliśmy dla klientów nową inwestycję w tym samym punkcie – budynek o powierzchni 2.400 m2, a potem 1000 m2 wraz z 2 lokalami mieszkalnymi.

Nasza ostatnia inwestycja miała miejsce w 2015 roku i zlokalizowana jest znów w gdańskiej dzielnicy Orunia. Jednocześnie stale planujemy nowe strategie rozwoju.

Alma – biura i magazyny do wynajęcia Gdańsk, Pruszcz Gdański – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!